Wciąż masz szansę na super nagrodę! Narodowa Loteria Paragonowa przedłużona do 31 marca 2017 r.

Naczelnik Urzędu Skarbowego w Olecku pragnie przypomnieć o wciąż istniejącej szansie wygrania atrakcyjnych nagród w Narodowej Loterii Paragonowej, gdyż powyższa akcja edukacyjna została przedłużona do dnia 31 marca 2017 r.

Obserwując rosnący entuzjazm dla kampanii Narodowej Loterii Paragonowej, Naczelnik Urzędu Skarbowego w Olecku pragnie przypomnieć o przedłużeniu akcji do dnia 31 marca 2017 r. Tym samym zyskujesz dodatkowy czas i zdobywasz kolejną szansę na wspaniałe nagrody, takie jak samochody osobowe oraz nagrody dodatkowe, np. nowoczesne laptopy i ipady. Wystarczy tylko wziąć paragon fiskalny za dokonane zakupy na kwotę minimum 10 zł oraz zarejestrować transakcję na stronie Narodowej Loterii Paragonowej. Szczegółowe informacje dostępne są w Regulaminie na stronie  http://www.loteriaparagonowa.gov.pl.

Jeżeli jesteś zainteresowany nagrodą główną, którą jest samochód osobowy Opel Insignia, zbierane przez Ciebie paragony fiskalne powinny pochodzić z tzw. „branż premiowanych”, które co kwartał są typowane przez Ministerstwo Finansów. W ostatnim kwartale 2016 r. taką branżą jest właśnie działalność taksówkarzy, natomiast w pierwszym kwartale 2017 r. szansę na nagrodę główną otrzymają posiadacze paragonów fiskalnych pochodzących ze sprzedaży detalicznej paliw do pojazdów silnikowych na stacjach paliw.

Dodatkowo paragony fiskalne zgłoszone w Narodowej Loterii Paragonowej od lipca do września 2016 r. wezmą udział w dodatkowym losowaniu nagród, które odbędzie się 19 grudnia br. Dlatego proszę Cię o zachowanie paragonów fiskalnych z trzeciego kwartału do czasu losowania, a Twoja szansa na nagrody wzrośnie.

Nie zmarnuj szansy, zbieraj paragony fiskalne, rejestruj na stronie i ciesz się zdobytymi nagrodami.

Comments are closed.