XXXVII posiedzenie Zarządu Powiatu w Gołdapi

Proponowany porządek obrad XXXVII posiedzenia
w dniu 22 lutego 2016 roku o godz. 8.00

2. Rozpatrzenie wniosku w sprawie wyrażenie zgody na podpisanie aneksu do porozumienia z dnia 1 października 2015 r. Zarządu Powiatu w Gołdapi sprawie powierzenia Gminie Gołdap, zadań w zakresie prowadzenia powiatowej biblioteki publicznej – referuje Naczelnik Wydziału Promocji i Rozwoju Powiatu.
  3. Rozpatrzenie wniosku w sprawie zabezpieczenia w budżecie Powiatu Gołdapskiego kwoty 80 000 zł na zadanie pod nazwą: „wykonanie prac modernizacyjnych w budynkach szpitala, stanowiących własność Powiatu Gołdapskiego” – referuje Główny Specjalista ds. Edukacji
  4. Rozpatrzenie wniosku w sprawie przyznania nagrody rocznej Pani Zofii Syperek, dyrektorowi Samodzielnego Publicznego Zakładu Pielęgnacyjno-Opiekuńczego w Gołdapi – referuje Przewodnicząca Rady Społecznej przy SP ZPO w Gołdapi.
  5. Podjęcie uchwał Zarządu Powiatu w sprawie:
    1. przyjęcia sprawozdania rocznego z wykonania planu finansowego Samodzielnego Publicznego Zakładu Pielęgnacyjno-Opiekuńczego w Gołdapi – referuje Dyrektor Samodzielnego Publicznego Zakładu Pielęgnacyjno-Opiekuńczego w Gołdapi,
    2. lokowania wolnych środków budżetowych – referuje Skarbnik Powiatu.
  6. Przyjęcie projektów uchwał Rady Powiatu w sprawie:
    1. przystąpienia do realizacji projektu pod tytułem „Dobry start – lepsze jutro”- referuje Główny Specjalista ds. Edukacji
    2. przystąpienia do realizacji projektu pod tytułem „Klucz do sukcesu”- referuje Główny Specjalista ds. Edukacji
    3. zmian Wieloletniej Prognozy Finansowej Powiatu Gołdapskiego na lata 2016 – 2028 – referuje Skarbnik Powiatu,
    4. zmian budżetu powiatu w roku 2016– referuje Skarbnik Powiatu.
  7. Przyjęcie sprawozdania z realizacji zadań Starostwa Powiatowego w Gołdapi w roku 2015 – referuje Sekretarz Powiatu.
  8. Omówienie wyników kontroli przeprowadzonych wg planu kontroli 2015 – referuje Sekretarz Powiatu.
  9. Zatwierdzenie Planu kontroli Zarządu Powiatu w Gołdapi na rok 2016 r. – referuje Sekretarz Powiatu.

Andrzej Ciołek