CXLV (145) posiedzenie Zarządu Powiatu w Gołdapi

Proponowany porządek obrad CXLV (145) posiedzenia
w dniu 13 kwietnia 2023 roku o godz. 13.00

2. Przyjęcie protokołów z CXLII (142), CXLIII (143), posiedzenia Zarządu Powiatu.
  3. Przyjęcie raportu ze stanu sanitarno–higienicznego Powiatu Gołdapskiego za rok 2022 – referuje Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Gołdapi.
  4. Przyjęcie informacji z działalności Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Gołdapi w roku 2022 – referuje Dyrektor Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Gołdapi.
  5. Przyjęcie sprawozdania z realizacji powiatowej strategii rozwiązywania problemów społecznych w roku 2022 – referuje Dyrektor Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Gołdapi.
  6. Przyjęcie sprawozdania realizacji „Powiatowego Programu Działań na Rzecz Osób Niepełnosprawnych” w roku 2022 – referuje Dyrektor Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Gołdapi.
  7. Dokonanie oceny zasobów pomocy społecznej za rok 2022 dla Powiatu Gołdapskiego – referuje Dyrektor Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Gołdapi.
  8. Przyjęcie sprawozdanie z realizacji Powiatowego Programu Ochrony Zdrowia Psychicznego na lata 2017 – 2022 za 2022 rok – referuje Główny specjalista ds. Zdrowia i Pomocy Społecznej.
  9. Podjęcie uchwał Zarządu Powiatu w sprawie:
    1. ogłoszenia konkursu na stanowisko dyrektora Poradni Psychologiczno-Predagogicznej w Gołdapi – referuje Główny specjalista ds. edukacji;
    2. ogłoszenia otwartego konkursu ofert na realizację zadania z zakresu wspierania rodziny i systemu pieczy zastępczej pod nazwą: „Prowadzenie dwóch całodobowych placówek opiekuńczo – wychowawczych typu socjalizacyjnego łączących zadania o charakterze interwencyjnym”. – referuje Główny specjalista ds. zdrowia i pomocy społecznej;
    3. rozpatrzenia wniosku mieszkańców dotyczącego remontu drogi powiatowej nr 4850N – ulicy Wileńskiej w Gołdapi referuje Dyrektor Zarząd Dróg Powiatowych w Gołdapi;
    4. rozpatrzenia petycji mieszkańców w zakresie wykonania remontu drogi powiatowej nr 1898Nreferuje Dyrektor Zarząd Dróg Powiatowych w Gołdapi.
  10. Przyjęcie projektów uchwał Rady Powiatu w sprawie:
    1. zmian Wieloletniej Prognozy Finansowej Powiatu Gołdapskiego na lata 2023–2039 – referuje Skarbnik Powiatu,
    2. zmian budżetu powiatu na rok 2023– referuje Skarbnik Powiatu.
  11. Przyjęcie sprawozdań finansowych jednostek budżetowych powiatu za rok 2022 – referuje Skarbnik Powiatu:
    1. Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Gołdapi,
    2. Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Gołdapi,
    3. Powiatowego Urzędu Pracy w Gołdapi,
    4. Zarządu Dróg Powiatowych w Gołdapi,
    5. Zespół Placówek Edukacyjno–Wychowawczych w Gołdapi,
    6. Zespołu Szkół Zawodowych w Gołdapi,
    7. Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Gołdapi,
    8. Liceum Ogólnokształcące im. Jana Pawła II w Gołdapi,
    9. Starostwo Powiatowe w Gołdapi.
  12. Przyjęcie zbiorczego bilansu, rachunku zysków i strat oraz zestawienia zmian w funduszu Powiatu Gołdapskiego za 2022 r oraz zbiorczej informacji dodatkowej – referuje Skarbnik Powiatu.

wz. Starosty Gołdapskiego

Andrzej Ciołek