Dzień otwarty 16 kwietnia 2016 r. oraz wydłużone godziny pracy Urzędu Skarbowego w Olecku w dniach 28-29 kwietnia 2016r.

Naczelnik Urzędu Skarbowego w Olecku informuje, iż w ramach akcji rozliczania podatku dochodowego od osób fizycznych za 2015 r. Urząd Skarbowy w Olecku organizuje

„Dzień Otwarty” w dniu 16 kwietnia 2016r.

W tym dniu sala obsługi podatnika w Urzędzie Skarbowym w Olecku, ul. Wojska Polskiego 7 oraz w Punkcie Obsługi Podatnika w Gołdapi, ul. Konstytucji 3 Maja 3 będzie czynna w godzinach od 9.00 do 13.00, gdzie będzie można:

•    uzyskać informacje związane z rozliczeniami podatkowymi,

•    pobrać druki zeznań,

•    złożyć zeznanie podatkowe,

•    dokonać aktualizacji danych identyfikacyjnych,

•    skorzystać ze stanowiska i pomocy pracownika przy wysłaniu zeznania drogą elektroniczną,

•    pozyskać informacje w zakresie Narodowej Loterii Paragonowej.

Ponadto w dniach 28 – 29 kwietnia 2016 r. pracownicy tut. Urzędu zapewniają obsługę podatników na sali obsługi w Urzędzie Skarbowym w Olecku, ul. Wojska Polskiego 7, w godzinach od 7.15 do 18.00

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych.

Naczelnik Urzędu Skarbowego w Olecku informuje, że w związku z rozliczeniem podatkowym za 2015r. została uruchomiona strona internetowa www.szybkipit.pl. Na stronie tej znajdziecie Państwo informacje niezbędne do sporządzenie rozliczenia podatkowego za 2015 r. oraz przesłania go drogą elektroniczną (e-Deklaracje), bez konieczności wizyty w Urzędzie Skarbowym. W razie jakichkolwiek wątpliwości związanych z rozliczeniem PIT, możecie Państwo, za pośrednictwem tej strony, zadać pytanie ekspertowi z Ministerstwa Finansów.

 

Comments are closed.