Uwaga stowarzyszenia, fundacje, kluby sportowe!

W związku z konkursami na realizację zadań publicznych w 2017 roku dla organizacji pozarządowych przypominamy o nowych wzorach wniosków o dotacje z budżetów samorządów: gmin, powiatu, województwa.

W związku z tym zachęcamy do skorzystania ze szkolenia:

„Nowe wzory wniosków – jak prawidłowo wypełnić wniosek o dotację do gminy, powiatu, województwa”.

Szkolenie odbędzie się 15 grudnia o godzinie 17:00 w siedzibie Gołdapskiego Funduszu Lokalnego, ul. Wolności 11.

Szkolenie jest bezpłatne.

Zgłoszenia przyjmowane są na adres email: gofund@wp.pl do dnia 14 grudnia. Uwaga! Szkolenie odbędzie się pod warunkiem zebrania minimum 10 osób.

Szkolenie realizowane przez Stowarzyszenie Gołdapski Fundusz Lokalny w ramach projektu „Centrum Wspierania Aktywności Społecznej” dofinansowanego przez Powiat Gołdapski i Gminę Gołdap.

Formularz zgłoszeniowy: formularz_zgl_CWAS_16