Podsumowanie osiągnięć lotowych gołębi w sezonie 2016

W sobotę, 15 października pod patronatem wojewody warmińsko- mazurskiego Artura Chojeckiego oraz starosty gołdapskiego Andrzeja Ciołka odbyła się doroczna gala podsumowująca osiągnięcia lotowe gołębi w sezonie 2016. Spotkanie zorganizował Olecki Oddział Polskiego Związku Hodowców Gołębi Pocztowych.

Podczas uroczystości w restauracji „ Astra ” w Olecku prezes Polskiego Związku Hodowców Gołębi Pocztowych Oddziału Olecko Andrzej Ciołek wręczył zwycięzcom w poszczególnych kategoriach lotowych puchary i dyplomy. Wśród osób nagrodzonych znalazł się Pan Leszek Rogało, człowiek o wielkim sercu, który równowartość swych nagród przekazał na rzecz chorej dziewczynki. W sposób szczególny wyróżniony został również sam prezes, który otrzymał wyjątkowe podziękowania od całego Zarządu.

Szczególne podziękowania zostały skierowane również do sponsorów, którymi w tym roku byli: Wojewoda Warmińsko – Mazurski Artur Chojecki, Burmistrz Olecka Wacław Olszewski, Starosta Gołdapski Andrzej Ciołek, Państwo Barbara i Piotr Syperek, Pan Adam Margielewski, Pan Henryk Markowski, Pan Henryk Szymański, Pan Krzysztof Mizera, Pan Krzysztof Witkowski, Pan Wojciech Ziobroniewicz, Pan Paweł Fiedorowicz.

Po uroczystej gali odbył się bal dla hodowców i ich osób towarzyszących.

Gratulujemy laureatom i życzymy jeszcze wyższych osiągnięć lotowych gołębi w kolejnych sezonach.

 

WYNIKI LOTÓW 2016

GOŁĘBIE DOROSŁE

TYTUŁ KAT. A KAT. B KAT. C KAT. D KAT. M KAT. R
MISTRZ Grzegorz Baranowski Andrzej Fiedorowicz Marzanna Łabanowska Leszek Rogało Leszek Rogało Wojciech Sikorski
I V-CE MISTRZ Leszek Rogało Leszek Rogało Wojciech Sikorski Marzanna Łabanowska Wojciech Sikorski Borowiak – Łysionek
II V-CE MISTRZ Andrzej Ciołek Krzysztof  Szczygieł Leszek Rogało Wojciech Sikorski Krzysztof Szczygieł
NAJLEPSZY LOTNIK Grzegorz Baranowski Andrzej Fiedorowicz Marzanna Łabanowska Krzysztof Szczygieł Grzegorz Baranowski
NAJLEPSZA LOTNCZKA Andrzej Fiedorowicz Marzanna Łabanowska Marzanna Łabanowska Jarosław Chlebus Wojciech Sikorski

 

KATEGORIA GMP

MISTRZ Wojciech Sikorski

I V-CE MISTRZ Leszek Rogało

II V-CE MISTRZ

 

TYTUŁ LOTY GOŁĘBI DOROSŁYCH 5/50 LOTY GOŁĘBI DOROSŁYCH 7 Z CAŁOŚCI
MISTRZ Wojciech Sikorski Wojciech Sikorski
I V-CE MISTRZ Grzegorz Baranowski Leszek Rogało
II V-CE MISTRZ Leszek Rogało Grzegorz Baranowski

 

NAJLEPSZY LOTNIK ODDZIAŁU OLECKO Leszek Rogało

II NAJLEPSZY  LOTNIK ODDZIAŁ OLECKO Marzanna Łabanowska

III NAJLEPSZY  LOTNIK ODDZIAŁ OLECKO Andrzej Fiedorowicz

 

MISTRZ kat „INTERMISTRZOSTWO” Andrzej Fiedorowicz

I V-CE MISTRZ kat „INTERMISTRZOSTWO” Marzanna Łabanowska

II  V-CE MISTRZ kat „INTERMISTRZOSTWO” Wojciech Sikorski

 

SUPERMISTRZ Leszek Rogało

II SUPERMISTRZ Wojciech Sikorski

III SUPERMISTRZA Grzegorz Baranowski

 

NAJLEPSZA ROCZNA SAMICA  Wojciech Sikorski

NAJLEPSZY ROCZNY SAMIEC Grzegorz Baranowski

 

GOŁĘBIE MŁODE

TYTUŁ LOTY GOŁĘBI MŁODYCH 5/40 LOTY GOŁĘBI MŁODYCH 8 Z CAŁOŚCI KATEGORIA A
MISTRZ Leszek Rogało Leszek Rogało Leszek Rogało
I V-CE MISTRZ Andrzej Ciołek Andrzej Wasilewski Andrzej Wasilewski
II V-CE MISTRZ Stanisław  Dawidowicz Stanisław  Dawidowicz Stanisław Dawidowicz

 

NAJLEPSZE LOTNIKI MŁODE KATEGORIA A

  1. Leszek Rogało
  2. Krzysztof Milewski
  3. Grzegorz Śniatkowski

NAJLEPSZE LOTNIKI  MŁODE ODDZIAŁU OLECKO

  1. Leszek Rogało
  2. Krzysztof Milewski
  3. Grzegorz Śniatkowski

 

[Not a valid template]

Pin It

Comments are closed.