Zebranie przedwyborcze VII kadencji ZKRP i BWP

W piątek, 24 lutego w sali konferencyjnej Urzędu Miasta w Gołdapi odbyło się zebranie przedwyborcze gołdapskiego koła Związku Kombatantów Rzeczypospolitej Polskiej i Byłych Więźniów Politycznych. Zgromadzonych gości przywitał prezes Zarządu Koła Powiatowego Mieczysław Sztabiński. W spotkaniu udział wzięła wicestarosta gołdapski Grażyna Barbara Senda.

Głównym powodem zebrania było zachęcenie uczestników do kandydowania w przyszłych wyborach, które odbędą się już w czerwcu. Szczególny apel o udział w wyborach skierowany był do młodego pokolenia.

Podczas spotkania miało również miejsce uroczyste uhonorowanie komandorią kombatancką. Odznaką Za Wybitne Zasługi dla ZKRPiBWP została uhonorowana pani Joanna Glezman – Pełnomocnik Marszałka ds. Współpracy z Organizacjami Pozarządowymi, która od wielu lat współpracuje z Kombatantami.