Wizyta marszałka w Gołdapi

Na zaproszenie starosty gołdapskiego Andrzeja Ciołka oraz przewodniczącego rady miejskiej w Gołdapi Andrzeja Pianki, 15 czerwca 2016 r. gościł w naszym powiecie marszałek województwa warmińsko-mazurskiego Gustaw Marek Brzezin.

Wizyta rozpoczęła się w starostwie powiatowym w Gołdapi, gdzie w spotkaniu z marszałkiem udział wzięli: starosta gołdapski Andrzej Ciołek, wicestarosta Grażyna Senda, przewodniczący rady powiatu Stefan Piech, przewodniczący rady miejskiej Andrzej Pianka, sekretarz powiatu Marek Miros oraz prezes Spółdzielni Mieszkaniowej w Gołdapi Józef Wawrzyn. Następnie wszyscy udali się do szpitala, celem poznania instytucji i jej potrzeb.  Marszałek gościł również w Zespole Placówek Edukacyjno – Wychowawczych, Powiatowym Urzędzie Pracy, Spółdzielni Mieszkaniowej i Szkole Podstawowej nr 2. Marszałek był pod wrażeniem zmian, jakie zaszły w Gołdapi – zarówno infrastrukturalnych jak i społecznych. Podczas rozmów tematem wiodącym był Regionalny Program Operacyjny Województwa Warmińsko-Mazurskiego na lata 2014-2020 i obszary, w jakich można będzie skorzystać  ze środków unijnych.

Na pamiątkę wizyty w naszym powiecie marszałek otrzymał w prezencie od starosty grafikę przedstawiającą gołdapskie tężnie.

[Not a valid template]

Comments are closed.