Rozpoczął się nowy rok szkolny

W całym powiecie gołdapskim pracownicy oświaty, uczniowie oraz rodzice spotykają się dziś na uroczystych inauguracjach nowego roku szkolnego 2019/2020.

Starosta gołdapski Marzanna Wardziejewska i wicestarosta Andrzej Ciołek uczestniczyli dziś w uroczystych apelach w Liceum Ogólnokształcącym, Zespole Placówek Edukacyjno – Wychowawczych i Zespole Szkól Zawodowych w Gołdapi, przekazując wszystkim życzenia pomyślności, sukcesów i wytrwałości w dążeniu do osiągnięcia zamierzonych celów.

Ponadto kontynuując tradycję starosta przyznała stypendium Starosty Gołdapskiego za wysokie wyniki w nauce, na rok szkolny 2019/2020. Otrzymała je uczennica z LO. Gratulujemy!

Przed uczniami, ich rodzicami, a także nauczycielami i kadrą kierowniczą szereg nowych wyzwań, dlatego jeszcze raz życzymy roku szkolnego pełnego radości, osiągnięć i satysfakcji zarówno z wykonywanej pracy, jak i zdobywanej wiedzy.