Z wizytą w PUP w Gołdapi

Dziś obchodzimy Dzień Pracownika Publicznych Służb Zatrudnienia. Z tej okazji starosta gołdapski Marzanna Wardziejewska i wicestarosta gołdapski Andrzej Ciołek odwiedzili dziś Powiatowy Urząd Pracy w Gołdapi. Nie zabrakło serdecznych życzeń i podziękowań za trud codziennej pracy, która na przestrzeni ostatnich lat przyczyniła się do poprawy sytuacji na naszym lokalnym rynku pracy.

Dołączamy się do życzeń: niech każdy dzień przynosi Państwu zdrowie, ludzką wdzięczność i życzliwość. Wszystkiego najlepszego!

stoją od lewej: wicestarosta Andrzej Ciołek, starosta Marzanna Wardziejewska, Dyrektor Wojciech Hołdyński. W tle baner PUP.
Pracownicy PUP w Gołdapi siedzą przy stole konferencyjnym
Od prawej: dyrektor Wojciech Hołdyński, starosta Marzanna Wardziejewska, wicestarosta Andrzej Ciołek. W tle pracownicy PUP siedzący przy stole konferencyjnym.