Podziękowania i gratulacje na sesji Rady Powiatu

O godzinie 13:00 rozpoczęła się sesja Rady Powiatu w Gołdapi. Starosta Marzanna Wardziejewska, wicestarosta Andrzej Ciołek i przewodnicząca Rady Powiatu Alicja Iwaniuk złożyli oficjalne podziękowania za wieloletnią pracę na rzecz powiatu gołdapskiego, przechodzącemu na emeryturę panu Jerzemu Sobiszowi– wieloletniemu kierownikowi Warsztatu Terapii Zajęciowej w Gołdapi. Serdeczne gratulacje otrzymała pani Agnieszka Iwanowska, która z początkiem stycznia objęła stanowisko kierownika tej placówki. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Zdjęcie przedstawia radnych Rady Powiatu w Gołdapi przy stole konferencynym.
Od lewej: wicestarosta Andrzej Ciołek, starosta Marzanna Wardziejewska i przewodnicząca Rady Powiatu Alicja Iwaniuk dziękują kierownikowi WTZ w Gołdapi Jerzemu Sobiszowi.
Od lewej: starosta Marzanna Wardziejewska, wicestarosta Andrzej Ciołek i przewodnicząca Rady Powiatu Alicja Iwaniuk dziękują kierownikowi WTZ w Gołdapi Jerzemu Sobiszowi.
Od lewej: starosta Marzanna Wardziejewska, wicestarosta Andrzej Ciołek i przewodnicząca Rady Powiatu Alicja Iwaniuk gratulują nowemu kierownikowi WTZ w Gołdapi Agnieszce Iwanowskiej.
Od lewej: starosta Marzanna Wardziejewska, wicestarosta Andrzej Ciołek gratulują nowemu kierownikowi WTZ w Gołdapi Agnieszce Iwanowskiej.