XLII (42) posiedzenie Zarządu Powiatu w Gołdapi

Proponowany porządek obrad XLII (42) posiedzenia
w dniu 20 kwietnia 2016 roku o godz. 800

2. Przyjęcie protokołów z XXXVIII (38), XXXIX (39), XL (40) i XLI (41) posiedzenia Zarządu
  3. Przyjęcie raportu ze stanu sanitarno–higienicznego Powiatu Gołdapskiego za rok 2015 – referuje Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Gołdapi.
  4. Przyjęcie informacji z działalności Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Gołdapi w roku 2015 – referuje Dyrektor Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Gołdapi.
  5. Przyjęcie sprawozdania z realizacji powiatowej strategii rozwiązywania problemów społecznych w roku 2015 – referuje Dyrektor Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Gołdapi.
  6. Przyjęcie sprawozdania z realizacji „Powiatowego Programu Działań na Rzecz Osób Niepełnosprawnych” w roku 2015 – referuje Dyrektor Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie
    w Gołdapi.
  7. Dokonanie oceny zasobów pomocy społecznej za rok 2015 dla Powiatu Gołdapskiego referuje Dyrektor Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Gołdapi.
  8. Podjęcie uchwały Zarządu Powiatu w sprawie:
    1. przyjęcia kwartalnej informacji o wykonaniu budżetu Powiatu Gołdapskiego za I kwartał 2016 roku – referuje Skarbnik Powiatu,
    2. upoważnienia Starosty Gołdapskiego i Skarbnika Powiatu Gołdapskiego do podpisania umowy o dofinansowanie zadania pn. „Sporządzenie uproszczonych planów urządzenia lasów niestanowiących własności Skarbu Państwa w gminach Dubeninki i Banie Mazurskie” w ramach programu dotacyjnego „Ochrona przyrody-Bioróżnorodność”, typ projektu: „Sporządzenie uproszczonych planów urządzania lasów niepaństwowych realizowanych przez starostwa powiatowe Warmii i Mazur” konkursu ogłoszonego przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Olsztynie – referuje Naczelnik Wydziału Budownictwa i Ochrony Środowiska.
  9. Przyjęcie projektów uchwał Rady Powiatu w sprawie:
    1. zmieniająca uchwałę w sprawie ustalenia rozkładu godzin pracy oraz dyżurów aptek ogólnodostępnych na terenie powiatu gołdapskiego w 2016 r. – Samodzielny Referent
      zdrowia i pomocy społecznej,
    2. rozpatrzenia i zatwierdzenia sprawozdania finansowego wraz ze sprawozdaniem
      z wykonania budżetu Powiatu Gołdapskiego za 2015 rok- referuje Skarbnik Powiatu,
    3. udzielenia Zarządowi Powiatu w Gołdapi absolutorium z tytułu wykonania budżetu za rok 2015 – referuje Skarbnik Powiatu,
    4. zmian Wieloletniej Prognozy Finansowej Powiatu Gołdapskiego na lata 2016–2028- referuje Skarbnik Powiatu,
    5. zmian budżetu powiatu w roku 2016 – referuje Skarbnik Powiatu.

Andrzej Ciołek