Obchody Święta Wojska Polskiego w Gołdapi

15 sierpnia przypada Święto Wojska Polskiego. Uroczystszy apel z tej okazji odbył się w Gołdapi już dziś. Na placu przy Jednostce Wojskowej 4808 w Gołdapi zgromadzili się przedstawiciele powiatu, miasta, służb mundurowych, kombatantów oraz przyjaciele i rodziny żołnierzy. W uroczystości udział wziął starosta gołdapski Andrzej Ciołek, który złożył życzenia żołnierzom, ich rodzinom, a także kombatantom i członkom gołdapskiego koła Związku Żołnierzy Wojska Polskiego. Wyróżnionym żołnierzom wręczono odznaczenia, medale, nagrody i listy gratulacyjne. Dowódca 15 Gołdapskiego Pułku Przeciwlotniczego płk dypl. Witold Kałamarz został uhonorowany przez starostę gołdapskiego Andrzeja Ciołka medalem „Za zasługi dla Powiatu Gołdapskiego”. Gratulujemy!