III edycja konkursu wiedzy przyrodniczej „Mądry Puszczyk”

Park Krajobrazowy Puszczy Rominckiej serdecznie zaprasza uczniów klas I-III szkół podstawowych z terenu powiatu gołdapskiego do udziału w III edycji konkursu wiedzy przyrodniczej „Mądry Puszczyk”.Konkurs sprawdza podstawową wiedzę o przyrodzie Polski i jej ochronie, ze szczególnym uwzględnieniem przyrody Puszczy Rominckiej. Do konkursu mogą przystąpić dwuosobowe zespoły, które będą walczyć o zdobycie odznaki „Mądrego Puszczyka 2024”.Na zgłoszenia czekamy do 12 kwietnia 2024 r.

Konkurs odbędzie się w czwartek 16 maja 2024 r. w siedzibie PKPR w Żytkiejmach.

Sponsorem nagród w konkursie jest Starostwo Powiatowe w Gołdapi oraz Park Krajobrazowy Puszczy Rominckiej.

Więcej informacji na stronie internetowej: https://pkpr.warmia.mazury.pl/zapraszamy-do-udzialu-w-iii-edycji-konkursu-madry-puszczyk/

ZAPRASZAMY!

/pkpr/