Husaria Gołdap na PUCHARZE EUROPY

9 medali – tyle przywiozła 11-osobowa reprezentacja Husarii Gołdap z prestiżowego turnieju Mazovia Cup International [EUROPEAN CUP]! To niesamowity wynik, zwłaszcza, że w zawodach wzięło udział PRZESZŁO 450 WOJOWNIKÓW z Polski i zagranicy!
Gołdapska Husaria stanęła na najwyższym stopniu podium aż dwukrotnie.
Jako pierwszy po złoto sięgnął Gracjan Ludtke (w kat. UFR Tatami Kadet – 35 kg).
Jako drugi natomiast, zgodnie z oczekiwaniami, mistrzowski tytuł wywalczył oczywiście założyciel naszego klubu – Damian Szafran!
Walka o złoto w kat. UFR Tatami Senior (85 kg) była zresztą niezwykle zacięta. Damian zmierzył się z w finale z…. innym reprezentantem Husarii Gołdap – Maciejem Piszczkiem. Tym samym dwa najcenniejsze w tej kategorii miejsca zgarnęli gołdapianie – co uwidacznia w jaki sposób nasi zawodnicy zdominowali turniej!
Apetyt gołdapskiej husarii na trofea był jednak wciąż niezaspokojony, więc wkrótce nasi zawodnicy wręcz rozbili w Tarczynie bank z trofeami!
Poniżej lista kolejnych medalistów:
– Damian Szymczak – 2 srebrne medale (w kat. UFR Ring Senior i w kat. K-1 Senior do 60 kg),
– Sebastian Wiszniewski – srebro UFR Tatami Elite – +85 kg,
– Miłosz Osiński – brąz UFR Tatami Kadet – 30 kg,
– Jan Żuławski – brąz UFR Tatami Kadet – 45 kg,
– Patryk Wiński – srebro UFR Tatami Senior – 75 kg,
Pozostali zawodnicy gołdapskiej husarii również nie zawiedli – do podium brakowało jedynie odrobiny szczęścia!
Pot wylany na treningach się opłacił! Zmotywowani bierzemy się jeszcze ostrzej do pracy, by wkrótce Gołdap mógł cieszyć się kolejnymi medalami i tytułami!
Warto również wspomnieć że z Husarią Gołdap pojechał sekretarz klubu jaki i sędzia PFKB ( Polska Federcja Kick-Boxingu) Grzegorz Szafran.

[Not a valid template]

Comments are closed.