Finałowe rozgrywki wojewódzkiego turnieju „Moje Boisko Orlik 2012” w piłce siatkowej chłopców

O godzinie 11:00 na hali OSiR w Gołdapi rozpoczęły się finałowe rozgrywki wojewódzkiego turnieju „Moje Boisko Orlik 2012” w piłce siatkowej chłopców- licealiada. Oficjalnego otwarcia imprezy dokonała starosta gołdapski Marzanna Wardziejewska życząc wszystkim sportowej rywalizacji i samych sukcesów.

Wydarzenie zostało objęte patronatem honorowym Starosty Gołdapskiego.
Starosta gołdapski Marzanna Wardziejewska przemawia, w kadrze także Prezes i Sekretarz Gołdapskiego Szkolnego Związku Sportowego oraz trenerzy drużyn.
Zawodnicy stoją na płycie hali sportowej w podziale na drużyny, które reprezentują.
Starosta gołdapski Marzanna Wardziejewska, Prezes i Sekretarz Gołdapskiego Szkolnego Związku Sportowego oraz trenerzy drużyn podczas uroczystego otwarcia.