Akademia z okazji Święta Niepodległości pt. ,,Wolność to wspólna sprawa”, połączona z 60. rocznicą istnienia Szkoły Podstawowej nr 2 im. Marszałka Józefa Piłsudskiego.

Dzisiaj w Szkole Podstawowej nr 2 im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Gołdapi odbyła się akademia z okazji Święta Niepodległości pt. ,,Wolność to wspólna sprawa”, połączona z 60. rocznicą istnienia Szkoły Podstawowej nr 2 im. Marszałka Józefa Piłsudskiego. Uczestnicząca w wydarzeniu starosta Marzanna Wardziejewska pogratulowała tak wspaniałego jubileuszu oraz złożyła wszystkim najserdeczniejsze życzenia!

Uroczysty apel był również świetną okazją do wręczenia nagród za udział w konkursach szkolnych i pozaszkolnych. Starosta gołdapski objęła patronatem honorowym konkurs pn. ,,Mistrz tabliczki mnożenia’’, w którym zwyciężyli:
Mistrz Tabliczki Mnożenia Kamil Olimianowicz
I Wicemistrz Tabliczki Mnożenia Zuzanna Bolewska
II Wicemistrz Tabliczki Mnożenia Daniel Ryszewski.

Gratulujemy zwycięzcom!

Życzymy wielu sukcesów oraz wyzwań, które pozwolą nadal rozwijać się szkole i jej uczniom!