Zawodnicy Klubu Sportowego Jaćwing z wizytą u starosty

W dniu wczorajszym starosta gołdapski Andrzej Ciołek spotkał się w starostwie z zawodnikami Klubu Sportowego Jaćwing sekcja Banie Mazurskie PFKB. Klub ma na swoim koncie naprawdę wiele sukcesów, w tym zdobycie zaszczytnych dwóch tytułów v-ce Mistrzów Europy w Taekwondo touch-contact.

Starosta pogratulował zawodnikom wspaniałych wyników, które stanowią cenny wkład w osiągnięcia sportowe powiatu gołdapskiego na arenie ogólnopolskiej i ogólnoeuropejskiej. Jak zaznaczył, są one odzwierciedleniem ciężkiej pracy młodych sportowców oraz zaangażowania trenera i prezesa Klubu Jacka Forysiaka. W dowód uznania starosta wręczył wszystkim pamiątkowe dyplomy i upominki, życząc dalszych sukcesów, zwłaszcza podczas zbliżających się Zunifikowanych Mistrzostwach Świata Sztuk Walki.

Przed Klubem duże wyzwanie, mocno trzymamy kciuki.