Znamy laureatów tegorocznej edycji Nagrody Starosty Gołdapskiego

Nagroda Starosty Gołdapskiego ma charakter honorowy i przyznawana jest za wybitny wkład w rozwój i promocję powiatu gołdapskiego. Może być przyznana w czterech kategoriach: działalność społeczna, oświata i kultura, sport i turystyka, biznes i gospodarka.

Decyzją Starosty Gołdapskiego, podjętą w oparciu o opinię Komisji Opiniująco – Doradczej, laureatów tegorocznej edycji Nagrody Starosty Gołdapskiego (spośród pięciu wniosków) wyłoniono w dwóch kategoriach:

– w kategorii sport i turystyka: Marek Różycki

– w kategorii biznes i gospodarka: IRYD Sp. z.o.o.

Serdecznie gratulujemy!

Podczas dzisiejszej sesji Rady Powiatu laureaci zostali uhonorowani statuetkami. Do pozostałych kandydatów zostaną wysłane pisemne podziękowania.

Starosta Marzanna Wardziejewska skierowała gratulacje do wszystkich kandydatów. Zaznaczyła, że nominacja sama w sobie jest dużym sukcesem, ponieważ świadczy o zaufaniu i uznaniu wśród mieszkańców, a także jest potwierdzeniem ciężkiej pracy na rzecz lokalnej społeczności. Podziękowała za wszystkie ciekawe pomysły, za podejmowane inicjatywy, za trud wkładany w rozwój i promocję powiatu gołdapskiego.

Zdjęcie grupowe starosty z laureatami - panem Markiem Różyckim i prezesami spółki IRYD oraz z przewodniczącą rady Powiatu.