Zakończenie roku szkolnego w klasach maturalnych

Dziś zarówno w powiecie gołdapskim, jak i w całej Polsce dobiega końca nauka uczniów klas maturalnych.

W uroczystym zakończeniu roku w Zespole Szkół Zawodowych w Gołdapi udział wzięła starosta Marzanna Wardziejewska. W Sali widowiskowej gołdapskiego Domu Kultury odbyła się natomiast uroczystość przygotowana przez Liceum Ogólnokształcące w Gołdapi, na której obecna była Magdalena Mackiewicz – pracownik starostwa.

Podczas uroczystości wyróżniono i uhonorowano uczniów wykazujących się szczególnymi osiągnieciami w nauce. Nie zabrakło również części artystycznej przygotowanej przez uczniów.

Dzisiejszy dzień jest bardzo ważny dla przyszłych maturzystów. Wielu z nich pójdzie na wymarzone studia, inni do wymarzonej pracy. Ale zanim to nastąpi będą musieli przystąpić do egzaminów dojrzałości, za które trzymamy mocno kciuki!🍀