Webinar “Canva jako narzędzie do promocji w organizacji pozarządowej – poziom podstawowy”

Inkubator Przedsiębiorczości Społecznej w Ełku działający przy Ośrodku Wsparcia Ekonomii Społecznej zaprasza na kolejny w tym miesiącu webinar. Tym razem zachęcamy do zgłębienia tajników przygotowania atrakcyjnych i przyciągających wzrok grafik, które z pewnością mogą pomóc w wypromowaniu działań Państwa organizacji. Narzędziem, które chcemy Państwu zaprezentować na tym webinarze jest Canva. 

Webinar “Canva jako narzędzie do promocji w organizacji pozarządowej – poziom podstawowy” odbędzie się na platformie komunikacyjnej ZOOM w dniu 21 kwietnia (środa) w godzinach 16.00 – 18.00. Poprowadzi je Karol Paszkowski, animator Ośrodka Wsparcia Ekonomii Społecznej w Ełku. 

Na zgłoszenia czekamy do wtorku 20 kwietnia do godz. 12.00. Zapisy na webinar pod linkiem: https://docs.google.com/forms/d/1HWYpr01P7fk-6gYQkzmg7qGemmh8t5osDPCmv90lIQo/edit

Spotkanie skierowane jest do działaczy organizacji pozarządowych, a także osób nie zrzeszonych, zainteresowanych tą tematyką, z subregionu ełckiego. 

Więcej informacji nt. webinaru udziela Paulina Zajkowska, doradca Inkubatora Przedsiębiorczości Społecznej w Ełku, e-mail: paulina.zajkowska@adelfi.pl, tel. 87 737 74 82.

OWES Ełk

Comments are closed.