„POTRAFIĘ-DECYDUJĘ-DZIAŁAM program wspierania aktywności i inicjatyw młodzieży w województwie warmińsko-mazurskim” – spotkanie informacyjne

W Starostwie Powiatowym w Gołdapi odbyło się dziś spotkanie informacyjne w ramach realizowanego przez Samorząd Województwa Warmińsko-Mazurskiego projektu strategicznego pn. „POTRAFIĘ-DECYDUJĘ-DZIAŁAM program wspierania aktywności i inicjatyw młodzieży w województwie warmińsko-mazurskim”.

Podczas spotkania z pracownikami Biura Dialogu Społecznego i Pożytku Publicznego Urzędu Marszałkowskiego Województwa Warmińsko-Mazurskiego przedstawiciele placówek oświatowych z terenu powiatu gołdapskiego zapoznali się z możliwością pozyskania grantów na realizację zadań, których celem jest podnoszenie kompetencji społecznych i obywatelskich młodzieży.