Pop, rock i wózek dla Kubusia – koncert charytatywny w Gołdapi 25 września

Pop-rockowy wokalista Kosma, Marzena Kipiel-Sztuka, Marian Lichtman i zespół tańca Movment Stage Dancers wystąpią podczas charytatywnego koncertu na rzecz chorego 5 letniego Kuby Wójtowicza. Wydarzenie odbędzie się 25 września w Domu Kultury w Gołdapi i towarzyszyć mu będzie licytacja przedmiotów, z której dochód w całości przeznaczony zostanie na chorego chłopca.
Jakub Wójtowicz ma 5 lat. Od urodzenia objęty jest wielospecjalistyczną opieką medyczną z powodu szeregu wad wrodzonych. Kuba potrzebuje specjalistycznego wózka inwalidzkiego dla dzieci, rehabilitacji oraz zaopatrzenia w przedmioty i środki ortopedyczne.
Kto zagra?
Kosma – Piotr Stawowczyk, wokalista, tekściarz i kompozytor, który od kilku lat aktywnie działa na polskiej scenie muzycznej. Niedawno wydał nowy singiel „Tożsamość”, który jest zapowiedzią jego solowej płyty. Marzena Kipiel-Sztuka, aktorka teatralna i telewizyjna znana z roli Halinki Kiepskiej z serialu Świat według Kiepskich. W 2007 wzięła udział w pierwszej edycji programu Jak oni śpiewają, w którym zajęła 5 miejsce. Marian Lichtman, kompozytor, perkusista i wokalista, który wraz z Krzysztofem Krawczykiem stworzył zespół Trubadurzy.
Występom będzie towarzyszyła aukcja, z której dochód przeznaczony zostanie na rehabilitację Kuby.
Koncert odbędzie się 25 września (piątek) w Domu Kultury w Gołdapi o godz. 17.00.

wózek dla kubusia