Konferencja plenarna środowisk senioralnych powiatu gołdapskiego

30 listopada 2022 r. w Centrum Dydaktyczno-Szkoleniowym w Gołdapi miała miejsce konferencja plenarna środowisk senioralnych powiatu gołdapskiego, podczas której odbyły się wybory kandydata do Społecznej Rady Seniorów Województwa Warmińsko-Mazurskiego z terenu powiatu gołdapskiego.

Gościem Konferencji Plenarnej był Krzysztof Marusiński z ramienia Federacji Organizacji Socjalnych Województwa Warmińsko-Mazurskiego FOSa w Olsztynie.

Przedstawicielem środowisk seniorów powiatu gołdapskiego wybrany został pan Jacek Morzy, który zastąpił w tej funkcji zmarłego Marka Mirosa.

Organizatorami konferencji byli: Związek Żołnierzy Wojska Polskiego Koło w Gołdapi oraz Gołdapski Uniwersytet III Wieku przy współpracy Starostwa Powiatowego w Gołdapi.