Jubileuszu 18-lecia Samodzielnego Publicznego Zakładu Pielęgnacyjno-Opiekuńczego w Gołdapi

W piątek, 22 września odbyło się uroczyste spotkanie byłych i obecnych pracowników oraz przyjaciół Samodzielnego Publicznego Zakładu Pielęgnacyjno-Opiekuńczego w Gołdapi. Wszystko za sprawą obchodzonego jubileuszu 18-lecia SPZPO. Wśród zaproszonych gości był również starosta gołdapski Andrzej Ciołek, wicestarosta Grażyna Senda i przewodniczący Rady Powiatu Stefan Piech.

Spotkanie prowadziła dyrektor SPZPO Zofia Syperek. Nie zabrakło miłych gestów i ciepłych słów. Starosta gołdapski złożył na ręce pani dyrektor wyrazy uznania i podziękowania za  realizację tak zaszczytnej i ciężkiej misji. Ponadto pracownicy z wieloletnim stażem zostali odznaczeni przez starostę medalem „Za zasługi dla Powiatu Gołdapskiego”. Panie: Teresa Makowska, Halina Sadowska, Ewa Koszykowska, Danuta Engelbardt, Jadwiga Stankiewicz, Agata Dowejko – Michałowska, Wiesława Pachucka i Joanna Zachariasz przez ponad 20 lat wykonywały ofiarną i niezwykle trudną pracę na rzecz mieszkańców powiatu gołdapskiego. Ich wiedza i zdobywane przez długie lata doświadczenie, a także szczególna umiejętność tworzenia wokół przyjaznej i życzliwej atmosfery, mają znaczący wpływ na jakość leczenia pacjentów  w naszym powiecie.

Przebiegające w miłej atmosferze spotkanie uwieczniono wspólnym, pamiątkowym  zdjęciem.

Dyrekcji i wszystkim pracownikom SPZPO gratulujemy pięknego jubileuszu i życzymy kolejnych udanych lat pracy.