Grudniowa sesja Rady Powiatu w Gołdapi

Wczoraj odbyła się sesja Rady Powiatu w Gołdapi, podczas której Rada uchwaliła budżet powiatu na 2022 rok.

Gościem specjalnym była senator Małgorzata Kopiczko, która skierowała do przedstawicieli samorządu powiatowego podziękowania za bardzo dobry rok. Podkreśliła, że mimo pandemii był to dobry czas dla powiatów z województwa warmińsko-mazurskiego, zwłaszcza w pozyskiwaniu środków finansowych. Poinformowała również o możliwości pozyskania kolejnych środków rządowych w 2022 roku.

Starosta Marzanna Wardziejewska podziękowała z kolei pani senator za nieocenione wsparcie, owocną współpracę i za to, że sprawy mieszkańców powiatu gołdapskiego nie są jej obojętne.

Radni podczas posiedzenia sesji słuchają wypowiedzi senator Kopiczko.
Senator Kopiczko trzyma w rekach prezent, który otrzymała od stojących obok przedstawicieli powiatu gołdapskiego: starosty, wicestarosty i przewodniczącej Rady powiatu.