Finał V Konkursu Wiedzy o Rynku Pracy

15 grudnia 2021 r. w siedzibie Powiatowego Urzędu Pracy w Gołdap pod patronatem honorowym Starosty Gołdapskiego odbył się finał V edycji Konkursu Wiedzy o Rynku Pracy.

W konkursie wzięli udział uczniowie Zespołu Szkół Zawodowych w Gołdapi i Liceum Ogólnokształcącego im. Jana Pawła II w Gołdapi.

I etap konkursu odbył się w szkołach i polegał na napisaniu przez uczniów testu sprawdzającego wiedzę o rynku pracy. W tym etapie uczestniczyło 218 uczniów.

Do etapu II zakwalifikowało się 10 uczniów, którzy najlepiej wypełnili test (po 5 z każdej szkoły). Ten etap konkursu odbył się w siedzibie urzędu pracy a jego zasady były zbliżone do teleturnieju „Jeden z dziesięciu”.

Na zwycięzców konkursu czekały cenne nagrody w postaci laptopa, smartfonów i słuchawek bezprzewodowych.

Po zaciętej walce zwyciężyła Marta Krużko, drugie miejsce zajęła Aleksandra Banial, trzecie Oskar Piniaga.

Organizatorami konkursu byli: Powiatowy Urząd Pracy w Gołdapi, Zespół Szkół Zawodowych w Gołdapi i Liceum Ogólnokształcące im. Jana Pawła II w Gołdapi.

Zdjęcie gurowe uczestników konkursu, laureatów, opiekunów i organizatorów.