47 lat pracy w drogownictwie

Na sierpniowej sesji rady powiatu starosta gołdapski Andrzej Ciołek przyznał medal „Za zasługi dla Powiatu Gołdapskiego” panu Janowi Karpiukowi, który przepracował w drogownictwie 47 lat.

Odznaczenie wręczył starosta wspólnie z przewodniczącym rady powiatu Stefanem Piechem.

Pan Jan Karpiuk rozpoczął pracę zawodową w 1968 w Przedsiębiorstwie Przemysłu Terenowego w Gołdapi. Następnie w 1972 roku rozpoczął pracę w Powiatowym Zarządzie Dróg Lokalnych na stanowisku dyspozytora transportu. W międzyczasie podwyższał swoje kwalifikacje zawodowe, uzyskując tytuł technika budownictwa ogólnego. Pomimo kilku restrukturyzacji zakładu pracy niezmiennie od ponad czterdziestu lat pełnił funkcję kierownika obwodu drogowego. W dniu 26.08.2016 r. kończy karierę zawodową, przechodząc na zasłużoną emeryturę, po 47 latach pracy w drogownictwie.

Gratulujemy i życzymy dużo zdrowia.