Zostań partnerem programu „Gołdapska Karta Seniora ” – informacja dla przedsiębiorców

Gołdapska Karta Seniora to program skierowany do osób powyżej 60 roku życia mieszkających w powiecie gołdapskim. Seniorzy mogą korzystać z ulg, zniżek, promocji i ofert, które są dla nich przygotowane przez instytucje oraz firmy. Każdy mieszkaniec powiatu, który ukończył 60 lat, może korzystać z przygotowanych ofert, poprzez okazanie Karty Seniora, w punktach wskazanych przez organizatora – tj. u Partnerów Programu.

Partnerem Programu może zostać każdy, kto chce wesprzeć gołdapskich Seniorów poprzez zaoferowanie im specjalnych usług i zniżek. Zapraszamy do partnerstwa instytucje publiczne, niepubliczne, organizacje, przedsiębiorstwa bądź osoby prywatne z powiatu gołdapskiego!

Program ma charakter otwarty. Każdy, kto chce zostać Partnerem, może przystąpić do udziału w Programie w dowolnym czasie i na dowolny okres. Partner Programu sam określa wysokość ulg, zniżek lub świadczeń oferowanych Seniorom.

Wszelkie formularze oraz wykaz aktualnych Partnerów Programu znajdują się na naszej stronie internetowej: