Znamy zwycięzcę Konkursu Wiedzy O Rynku Pracy

We wtorek, 13 grudnia  w Powiatowym Urzędzie Pracy w Gołdapi, pod patronatem honorowym starosty gołdapskiego odbył się finał Konkursu Wiedzy o Rynku Pracy.

Konkurs skierowany do uczniów Zespołu Szkół Zawodowych i Liceum Ogólnokształcącego w Gołdapi składał się  z dwóch etapów:  szkolnego i powiatowego. Pierwszy z nich wyłonił po 5uczniów z każdej ze szkół, którzy w drugim etapie – finałowym, stoczyli rywalizację na zasadzie popularnego programu „Jeden z dziesięciu”. Zwyciężył Jakub Marcinkiewicz, miejsce drugie zajął Michał Olszewski, trzecie Grzegorz Zyskowski. Wszyscy uczestnicy teleturnieju otrzymali cenne nagrody.

Organizatorami konkursu byli: Powiatowy Urząd Pracy w Gołdapi, Zespół Szkół Zawodowych w Gołdapi, Liceum Ogólnokształcące im. Jana Pawła II w Gołdapi.