Znamy wyniki konkursu filmowego „Stop mowie nienawiści”. LO w Gołdapi na pierwszym miejscu!

Znamy wyniki konkursu filmowego „Stop mowie nienawiści”. Organizatorami konkursu były: Bursa Szkolna w Ełku, Warmińsko – Mazurski Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli / oddział w Olecku oraz Starostwo Powiatowe w Ełku, które również objęło patronatem wyżej wymienioną imprezę.
Po burzliwych obradach jury postanowiło przyznać następujące nagrody:
I miejsce – Liceum Ogólnokształcące im. Jana Pawła II w Gołdapi, opiekun – p. Aleksandra Król – Berut, uczniowie biorący udział w filmie: Agnieszka Gutowska, Julia Zduniewicz, Adam Rakowski, Dominika Kruklińska, Kacper Kudosz, Anna Tabiś, Zuzanna Barszczewska, Sonia Becz, Wiktoria Białous, Małgorzata Mentel, Agnieszka Jabłońska – z klasy 1a.

II miejsce ex aequo – Zespół Szkół Nr 2 im. K.K. Baczyńskiego w Ełku, opiekun p. Anna Rutkowska oraz Państwowe Liceum Plastyczne im. Ericha Mendelsohna w Olsztynie, opiekun p. Bartosz Ordelewski, autor Mateusz Zakrzewski z filmem „Malowidło”.
III miejsce – Państwowe Liceum Plastyczne im. Ericha Mendelsohna w Olsztynie, opiekun p. Bartosz Ordelewski, autor Aleksandra Szczepaniak z filmem „Wizytówka”.

Nagrodą była kamera, którą nakręcimy jeszcze więcej filmów.

AKB – Liceum Ogólnokształcące im. Jana Pawła II w Gołdapi