Zarząd Powiatu z wizytą na oddziale pediatrycznym

W środę 19 kwietnia, po ostatnim posiedzeniu Zarządu Powiatu jego członkowie wizytowali gołdapski oddział dziecięcy.

Celem wizyty było obejrzenie sprzętu ofiarowanego przez Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. Wszystkie łóżka znajdujące się na oddziale pediatrycznym zostały wymienione na nowe, w sumie 8 łóżeczek dziecięcych i 12 rehabilitacyjnych. Oddział został także doposażony w trzy łóżka szpitalne z elektryczną regulacją wysokości wyposażone w materace przeciwodleżynowe oraz szafki przyłóżkowe z regulowanym blatem bocznym. Ponadto oddział otrzymał również lokalizator naczyń krwionośnych oraz holter ciśnienia.

W tym roku WOŚP zagrała po raz 25. Dzięki szlachetnej akcji prowadzonej od lat oraz niezwykłemu wsparciu wolontariuszy oddział pediatryczny naszego szpitala został doposażony w nowoczesny sprzęt, który ułatwi pracę personelowi, a co najważniejsze wpłynie na komfort pobytu i proces leczenia małych pacjentów.