Zaproszenie na świąteczne warsztaty z ekonomią społeczną w Gołdapi

Ośrodek Wsparcia Ekonomii Społecznej w Ełku prowadzony przez Stowarzyszenie Adelfi serdecznie zaprasza na kolejne tej jesieni spotkanie z ekonomią społeczną, które odbędzie się 25 listopada w Gołdapi. W planie spotkania warsztaty rękodzielnicze z zakresu m. in. tworzenia stroików świątecznych i ozdabianie lampionów metodą decoupage. Zajęcia są bezpłatne.

Tradycyjnie już w okresie przedświątecznym proponujemy Państwu udział w warsztatach wprowadzających w wyjątkowy i magiczny czas Świąt Bożego Narodzenia.  Pomoże nam w tym: tworzenie stroików bożonarodzeniowych, ozdabianie lampionów metodą decoupage oraz tworzenie kartek świątecznych metoda quillingu. Serdecznie zapraszamy do spędzenia z nami tego popołudnia, podczas którego nie tylko poznacie Państwo praktyczny wymiar ekonomii społecznej, ale też będziecie mieli okazję do wykonania niepowtarzalnych przedmiotów, które po zakończeniu warsztatów pozostaną Państwa własnością.

Warsztaty poprowadzą przedstawicielki Stowarzyszenia Żytkiejmska Struga, które zadbają także o słodki poczęstunek dla uczestników spotkania.

Na spotkanie zapraszamy mieszkańców powiatu gołdapskiego.

Czas trwania warsztatów: 4 godziny (10.00 – 14.00)

Miejsce: aula OSiR przy ul. Partyzantów 31 w Gołdapi

Tematyka: tworzenie stroików bożonarodzeniowych, ozdabianie lampionów metodą decoupage oraz tworzenie kartek świątecznych metoda quillingu.

Warsztaty są bezpłatne, aby wziąć w nich udział wystarczy wypełnić i przesłać na adres mailowy paulina.zajkowska@adelfi.pl lub pocztą tradycyjną do biura OWES ul. Małeckich 3 lok. 1, 19-300 Ełk dostępny poniżej formularz zgłoszeniowy.

Ilość miejsc ograniczona, o uczestnictwie w warsztatach decyduje kolejność zgłoszeń.

Więcej informacji o spotkaniach udziela Paulina Zajkowska pod nr tel. 87/737 74 82.

Formularz zgloszeniowy Gołdap

Comments are closed.