Zapraszamy na webinar “Źródła finansowania działań w organizacji pozarządowej”

Wraz z początkiem roku rozpoczął się istny festiwal konkursów grantowych. Do organizacji pozarządowych co chwila docierają informacje o nowych możliwościach pozyskania funduszy. W naszym Inkubatorze Przedsiębiorczości Społecznej w Ełku chcielibyśmy pokazać Wam, że nie samą dotacją organizacja żyje. Dlatego zapraszamy serdecznie na webinar, podczas którego dowiesz skąd brać pieniądze na działania Waszej organizacji.

Spotkanie odbędzie się w formie online w dniu 17 marca (środa) w godzinach 16.00-18.00. Poprowadzi je Urszula Trubacz, ekspertka planowania strategicznego, również funduszy, w organizacji pozarządowej.

Na zgłoszenia czekamy do wtorku 16 marca do godz. 12.00. Zapisy na webinar pod linkiem: https://docs.google.com/forms/d/1GEeQXQEMSlgAFVt6jdmCPCNqI8frhkZprUoGq_Pplc0/edit?ts=5ebbc49e&gxids=7628

Spotkanie skierowane jest do działaczy organizacji pozarządowych, a także osób nie zrzeszonych, zainteresowanych tą tematyką, z terenu subregionu ełckiego.

Więcej informacji nt. webinaru udziela Paulina Zajkowska, doradca Inkubatora Przedsiębiorczości Społecznej w Ełku: e-mail: paulina.zajkowska@adelfi.pl, tel. 87 737 74 82.

Comments are closed.