Zapraszamy do udziału w Programie Gołdapska Karta Seniora

Szanowni Mieszkańcy,

Przypominamy, że na terenie powiatu funkcjonuje Program Gołdapska Karta Seniora. Skierowany jest do osób, które ukończyły 60 rok życia i mieszkają na terenie powiatu gołdapskiego. Jego celem jest aktywizacja społeczna tychże seniorów poprzez stworzenie i rozwijanie systemu ulg, zwolnień, rabatów umożliwiających większy dostęp do ofert świadczonych przez partnerów programu. Seniorzy po okazaniu Gołdapskiej Karty Seniora będą mogli korzystać z promocji i ofert przygotowanych przez partnerów specjalnie dla nich.

Partnerzy otrzymają naklejkę informującą o honorowaniu Gołdapskiej Karty Seniora, która będzie umieszczona w widocznym miejscu danego sklepu czy przedsiębiorstwa.

Zapraszamy firmy do współpracy poprzez przygotowanie specjalnej oferty lub dostosowanie już istniejącej oferty dla seniorów. Oferta ta może dotyczyć: zniżek na usługi/produkty, bezpłatnych wejść/usług na wybrane produkty/usługi, innych promocji.

Zapraszamy seniorów, którzy ukończyli 60 rok życia i mieszkają na terenie powiatu gołdapskiego do uczestnictwa w programie poprzez złożenie wniosku o wydanie Gołdapskiej Karty Seniora w Biurze Obsługi Mieszkańca w Starostwie Powiatowym w Gołdapi.

W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu pod numerem  tel. 087 615 44 16.

Comments are closed.