Wystawa malarstwa olejnego pani Teresy Ołów

21 sierpnia odbyło się uroczyste otwarcie wystawy malarstwa olejnego pani Teresy Ołów.

W wernisażu udział wzięła starosta gołdapski Marzanna Wardziejewska wraz z przewodniczącą Rady Powiatu w Gołdapi Alicją Iwaniuk – życząc pani Teresie wielu nowych inspiracji do dalszej pracy artystycznej.

Zapraszamy do oglądania wystawy, która będzie czynna w Gminnym Centrum Kultury w Dubeninkach do 30 września 2021 r.

Starosta gołdapski Marzanna Wardziejewska wraz z przewodniczącą Rady Powiatu w Gołdapi Alicją Iwaniuk - życząc pani Teresie autorce wystawy malarstwa olejnego - pani Teresie Ołów - gratulacje
Obraz Pani Teresy Ołów - krajobraz