Właściciele najpiękniejszych balkonów i ogrodów nagrodzeni

W sali widowiskowej Domu Kultury odbyło się dziś uroczyste podsumowanie kolejnej już edycji konkursu na „Najpiękniejszy balkon i ogród 2021 w zasobach Spółdzielni Mieszkaniowej w Gołdapi”.
W tym roku komisja oceniała 117 najładniej zagospodarowanych balkonów i 14 ogrodów, więc wybór nie był prosty. Spotkanie otworzył prezes spółdzielni Józef Wawrzyn.
 
Wśród zaproszonych gości była starosta gołdapski Marzanna Wardziejewska, która pogratulowała wszystkim uczestnikom niezwykłej twórczości, a zwycięzcom i wyróżnionym wręczyła okolicznościowe upominki.
 
W kategorii na najpiękniejszy balkon zwyciężyła Maryla Piechocińska. Drugie miejsce zajęli: Krystyna Jaźwińska, Małgorzata i Edward Tałejszysowie oraz Monika i Dawid Karniłowiczowie. Trzecie miejsce zajęły: Anna Jakubik oraz Julia Staszyńska. Ponadto jury przyznało w tej kategorii 26 wyróżnień.
 
W kategorii na najpiękniejszy ogród zwyciężyła Stefania Sadowska. Drugie miejsce zajęli: Wiesława i Marian Zadroga oraz Hieronima Buczyńska. Trzecie miejsce przypadło Halinie i Izydorowi Świerzbinom, Leokadii Olszewskiej, Rafałowi Kossakowskiemu oraz Benedykcie Olszewskiej. Wyróżnienia przyznano 4 osobom.
 
Gratulujemy!
 
Zdjęcie grupowe skupiające uczestników konkursu, organizatorów oraz zaproszonych gości.

Comments are closed.