Wakacyjny konkurs krajoznawczy „ROMINCKI ODKRYWCA 2022″

Rusza wakacyjny konkurs, dzięki któremu Park Krajobrazowy Puszczy Rominckiej pragnie zachęcić Turystów i Mieszkańców do odkrycia ciekawych miejsc na terenie Parku, być może takich, które nie są jeszcze Wszystkim znane lub o których nawet nie słyszano…  

Co tydzień w piątek przez cały lipiec i sierpień na Facebooku Parku Krajobrazowego Puszczy Rominckiej będzie publikowany post dotyczący jednego z miejsc wartych odwiedzenia. Pierwsza osoba, która dotrze do tego miejsca i przyśle na wskazany e-mail zdjęcie wykonane zgodnie ze wskazówkami, otrzyma upominek 😊 Uwaga! Na zdjęciu oprócz podanego miejsca, musi być widoczna kartka z hasłem, które co tydzień podawane będzie w poście. Czas na przesłanie zdjęcia wynosi 7 dni, czyli do momentu publikacji następnego posta i podania kolejnego miejsca do odkrycia.

Ale to nie wszystko. Osoba, która przez wakacje odwiedzi najwięcej wskazanych w postach miejsc i przyśle terminowo zdjęcia otrzyma tytuł Rominckiego Odkrywcy 2022 i nagrodę.

Zdjęcie wraz z formułą udziału należy przysyłać na adres e-mail: konkursypkpr@gmail.com.

Regulamin konkursu oraz formuła udziału znajdują się na stronie internetowej Parku (https://pkpr.warmia.mazury.pl/wakacyjny-konkurs-krajoznawczy-romincki-odkrywca-2022/). W konkursie mogą brać udział dzieci i dorośli.

Przy odkrywaniu puszczy polecamy naszą aplikację mobilną Polska Tajga (https://play.google.com/store/apps/details?id=pl.audiotour.zytkiejmy&hl=pl&gl=US) oraz mapę turystyczną Parku dostępną na stronie https://pkpr.warmia.mazury.pl/mapa-turystyczno-krajoznawcza-pkpr/?fbclid=IwAR3YwNaC7yEUtyP1Ec3lTlG1RAVvwPXhfEElBQogiNBZCRDtRM0zUsQdG2s.

Start już 8 lipca! Śledźcie Facebooka Parku Krajobrazowego Puszczy Rominckiej! 

 

Plakat o wakacyjnym konkursie krajoznawczym „ROMINCKI ODKRYWCA 2022”

Comments are closed.