Uwolnij swój potencjał – uruchom przestrzeń. Unlock your potential – activate space

Centrum Doradztwa Strategicznego zaprasza do wzięcia udziału w bezpłatnym projekcie pn. „Uwolnij swój potencjał – uruchom przestrzeń. Unlock your potential – activate space” realizowanego przez Fundację British Council i Centrum Doradztwa Strategicznego s.c. D. Bieńkowska, C. Ulasiński, J. Szymańska, M. Widuch w partnerstwie zagranicznym.

Projekt ma na celu poprawę efektywności zarządzania przestrzeniami publicznymi o kluczowym znaczeniu lokalnym poprzez wzmocnienie kompetencji przedstawicieli samorządów, organizacji pozarządowych oraz organizacji pracodawców w obszarze rewitalizacji społecznej, planowania przestrzennego i mieszkalnictwa oraz rozwoju przedsiębiorczości, w oparciu o skuteczne rozwiązania zagraniczne.

W ramach projektu zorganizowane będą 5 dniowe bezpłatne wyjazdy zagraniczne do Komizy (Chorwacja) lub regionu Puglia (Włochy) w trakcie których eksperci z instytucji przyjmujących zaprezentują ciekawe rozwiązania i dobre praktyki w zakresie ożywienia przestrzeni publicznych.

W załączeniu szczegółowe informacje o projekcie oraz o rozpoczynającej się 03.02.2020 r. uzupełniającej turze rekrutacji.

Szczegółowe informacje o projekcie znajdują się także na stronach internetowych: http://cds.krakow.pl/uruchom_przestrzen oraz https://www.britishcouncil.pl/uwolnij-swoj-potencjal-uruchom-przestrzen-unlock-your-potential-activate-space.

Comments are closed.