Urząd Skarbowy w Olecku informuje

Podatnicy złożyli już w całym kraju ponad 2 mln deklaracji przygotowanych dla nich przez Krajową Administrację Skarbową (KAS) w usłudze Twój e-PIT.

W Urzędzie Skarbowym w Olecku jest takich zeznań już ponad trzy tysiące.

Pierwsze zwroty podatku z tych zeznań trafiły już na konta podatników z powiatów oleckiego i gołdapskiego.
Dzięki usłudze Twój e-PIT podatnicy łatwo rozliczą PIT i szybko otrzymają zwrot podatku.
Zachęcamy do korzystania z usługi Twój e-PIT w e-Urzędzie Skarbowym, gdzie można w najprostszy sposób rozliczyć się z podatku. Docenia to coraz więcej podatników. Rozliczenie PIT w formie elektronicznej niesie za sobą szereg korzyści. Zwrot podatku otrzymamy maksymalnie w ciągu 45 dni od złożenia deklaracji. Dzięki automatyzacji zwroty podatku z większości zeznań PIT-37 złożonych w usłudze Twój e-PIT trafiają na konto znacznie szybciej, nawet do 10 dni.

Twój e-PIT działa przez całą dobę i można z niego korzystać na dowolnym urządzeniu podłączonym do Internetu. Dostęp do usługi możliwy jest wyłącznie w e-Urzędzie Skarbowym (e-US), na stronie podatki.gov.pl.

Do e-Urzędu Skarbowego można zalogować się Profilem Zaufanym (PZ), e-Dowodem, poprzez bankowość elektroniczną lub aplikację mObywatel. Dodatkowo do samej usługi można zalogować się także danymi podatkowymi.

 

Comments are closed.