Uroczyste spotkanie z okazji Świąt Bożego Narodzenia

Po raz kolejny zjednoczyliśmy siły i zorganizowaliśmy coś, co wydawało się niemożliwe.

Z pomocą firmy Iryd Sp. z o. o. oraz Fundacji Wspierania Przedsiębiorczości Regionalnej, a także dzięki uprzejmości Pani Anny Pawlukanis, przygotowaliśmy uroczystą kolację z okazji Świąt Bożego Narodzenia dla osób przybyłych z dotkniętej wojną Ukrainy.

Uroczystość rozpoczęła się o godzinie 16:00 w Hoteliku Gołdap.

Świąteczne życzenia naszym gościom złożyła starosta Marzanna Wardziejewska oraz Przewodnicząca Rady Powiatu Alicja Iwaniuk.

Kolacji towarzyszyła niezwykła, magiczna atmosfera, która pozwoliła naszym gościom na chwilę wytchnienia i ukojenia serca mimo braku najbliższych, którzy walczą za wolność Ukrainy.

Nie zabrakło również atrakcji dla najmłodszych. Radość dzieci ze spotkania z Mikołajem była bezcenna.

Bardzo serdecznie dziękujemy za okazaną pomoc w organizacji uroczystości:

• Iryd Sp. z o.o.;
  • Fundacja Wspierania Przedsiębiorczości Regionalnej;