Tydzień Kobiet – spektakl pt. ,,Nieobecny”

W ramach Tygodnia Kobiet 🌹 zorganizowanego przez Wolontariuszy 18+ z   Gołdapskiego Centrum Wolontariatu w poniedziałkowy wieczór w sali widowiskowej Domu Kultury w Gołdapi odbył się spektakl pt. „Nieobecny”.

🎬 Sztuka ukazała publiczności epizody z życia na pozór przeciętnej rodziny, która zatraciła się w codziennej rzeczywistości, nie zauważając alarmujących sygnałów, które mogły doprowadzić do nieszczęścia.

Aktorzy przedstawili poruszające sceny, które skłaniają do refleksji nad życiem w pędzie otaczającego nas świata.

Starosta Marzanna Wardziejewska z zaciekawieniem obejrzała świetną grę aktorską i pogratulowała wolontariuszom wspaniałego przedsięwzięcia.

Spektaklem rozpoczął się 7- dniowy cykl spotkań i warsztatów, podczas których każda kobieta będzie mogła zadbać o swoje ciało i umysł.

Wydarzenie patronatem honorowym objęła starosta Marzanna Wardziejewska.