Twórcy najpiękniejszych balkonów i ogrodów nagrodzeni

Wczoraj o godzinie 17:00 w Domu Kultury w Gołdapi nagrodzono laureatów konkursu pn. „Najpiękniejszy balkon i ogród w zasobach Spółdzielni” organizowanego przez Spółdzielnię Mieszkaniową w Gołdapi.

Rada Nadzorcza Spółdzielni przeznaczyła na nagrody 7 000 złotych. Za I miejsce — 350 złotych, za II — 300, za III 250, za wyróżnienie — 150.

W kategorii „najpiękniejszy balkon” I miejsce zajęli Anna i Mariusz Strecha, II miejsce ex aequo zajęli Małgorzata i Edwart Tałejszys oraz Krystyna i Józef Ejsmont, III miejsce przypadło Maryli i Romualdowi Piechocińskim.

W kategorii „najpiękniejszy ogród” I miejsce zajęła Stefania Sadowska, II miejsce ex aequo zajęli Barbara Ganuszko, Rafał Kossakowski oraz Grażyna Engelbardt, III miejsce ex aequo – Wiesława i Marian Zadroga oraz Stefania Mielnik.

Komisja konkursu nie zapomniała również przyznać wyróżnień w obu kategoriach.

W imieniu starosty gołdapskiego Marzanny Wardziejewskiej, pan Józef Wawrzyn, prezes Zarządu Spółdzielni Mieszkaniowej w Gołdapi pogratulował zwycięzcom i wyróżnionym przekazując na ich ręce okolicznościowe upominki.

Comments are closed.