„Trzymaj Formę”

27 kwietnia na hali OSiR, pod patronatem honorowym starosty gołdapskiego odbyły się Międzyszkolne Rozgrywki Sportowe w ramach realizacji programu „Trzymaj Formę”. Organizatorem rozgrywek była Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Gołdapi oraz Ośrodek Sportu i Rekreacji w Gołdapi

Do udziału w zawodach zgłosiły się trzy szkoły podstawowe oraz trzy szkoły gimnazjalne: Szkoła Podstawowa nr 2 w Gołdapi, Szkoła Podstawowa w Grabowie, Szkoła Podstawowa w Dubeninkach, Gimnazjum nr 1 im. Noblistów Polskich w Gołdapi, Gimnazjum w Grabowie i Gimnazjum w Dubeninkach.

Uczniowie startowali w pięciu konkurencjach. Szkoły podstawowe zmierzyły się z drużynowym biegiem ze skakanką, biegiem z hula hop, biegiem sztafetowym, mistrzostwami świata w bieganiu i turniejem w dwa ognie. Z kolei szkoły gimnazjalne wzięły udział w drużynowym biegu z przeszkodami, biegu z prowadzeniem kijem hokejowym piłeczki tenisa ziemnego na czas, drużynowym biegu z kozłowaniem piłki do kosza na czas,  biegu sztafetowym oraz turnieju mini piłki nożnej.

W kategorii Szkół Podstawowych:

I miejsce zajęła Szkoła Podstawowa nr 2 w Gołdapi,

II miejsce Szkoła Podstawowa w Dubeninkach,

III Szkoła Podstawowa w Grabowie.

W kategorii Szkół Gimnazjalnych:

I miejsce Gimnazjum nr 1, im. Noblistów Polskich w Gołdapi,

II miejsce Gimnazjum Grabowo,

III miejsce Gimnazjum Dubeninki.

Zwycięskie drużyny otrzymały z rąk starosty gołdapskiego Andrzeja Ciołka nagrody.

Gratulujemy zaciętej rywalizacji i życzymy kolejnych sukcesów.

 

Comments are closed.