Trwa wielki finał Szafowania dla Julka

Dziś w Gołdapi trwa wielki finał Szafowania dla Julka. W wydarzeniu uczestniczy starosta gołdapski Marzanna Wardziejewska, która objęła akcję patronatem honorowym. Starosta skierowała ogromne wyrazy uznania i podziękowania do wszystkich mieszańców powiatu gołdapskiego, którzy dołożyli cegiełkę do ratowania życia małego Julka, do niesamowitej „drużyny”, która od początku jest całym sercem zaangażowana w sprawę, do jednostek organizacyjnych powiatu gołdapskiego, do dyrektora Zespołu Szkół Zawodowych w Gołdapi za utworzenie magazynu i ciężką pracę tamtejszej młodzieży.

Jak podkreśliła starosta, nasza lokalna społeczność ma tak ogromną moc, że chęć niesienia pomocy chłopcu nie skończyła się jedynie na granicach powiatu, w akcję zaangażowały się osoby z całej Polski. Dlatego musi się udać. Julku życzymy Ci szybkiego powrotu do zdrowia, samych pięknych i kolorowych dni, żeby wszystko co złe szybko poszło w zapomnienie.

Fotografia przedstawiająca wielki finał Szafowania dla Julka.