To już XV KONCERT CHARYTATYWNY „BĄDŹMY RAZEM” na rzecz ZPEW w Gołdapi

XV koncert charytatywny „BĄDŹMY RAZEM” odbył się wczoraj w sali widowiskowej Domu Kultury w Gołdapi. Inicjatorem imprezy jest Zespół Placówek Edukacyjno-Wychowawczych w Gołdapi, który organizuje koncert na rzecz swoich wychowanków. Wydarzenie cieszyło się bardzo dużym zainteresowaniem wśród naszych mieszkańców. W gronie zaproszonych gości, na widowni zasiadł starosta gołdapski Andrzej Ciołek.

Pani dyrektor ZPEW Anna Kuskowska przywitała zgromadzonych gości, uczestników koncertu oraz licznie przybyłą publiczność, po czym scenę przejęły dzieci. W kolorowych strojach, z uśmiechem na twarzy zaprezentowały swoje umiejętności i duży talent. Przekazały mnóstwo pozytywnej energii wszystkim osobom zgromadzonym w sali widowiskowej. Bardzo cieszy fakt, że w przygotowanie wydarzenia zaangażowało się tak wiele osób i szkół. W koncercie wystąpili: uczniowie, rodzice i nauczyciele ZPEW, dzieci z Przedszkola Samorządowego nr 1, uczniowie Szkoły Podstawowej nr 3, Szkoły Podstawowej w Galwieciach, Szkoły Podstawowej w Grabowie, Gimnazjum, Zespołu Szkół Zawodowych, młodzieżowy zespół parafialny z parafii Świętego Leona, Szymon Kuklewicz, Remigiusz Chmiel z Igą Włodarczyk, Olga Hołub, Michał Piszczek – CAPO ART.

Duża frekwencja świadczy o  tym, że los dzieci nie jest nam obojętny, że w czasach pośpiechu potrafimy zatrzymać się na chwilę i wesprzeć potrzebujących.

Gratulujemy organizatorom wspaniałego widowiska i życzymy dalszych sukcesów!

 

(Fot. ZPEW w Gołdapi)

 

[Not a valid template]

 

Comments are closed.