Szkolenia w ramach Ośrodka Wsparcia Ekonomii Społecznej

Ośrodek Wsparcia Ekonomii Społecznej w Ełku, prowadzony przez Stowarzyszenie ADELFI, zaprasza na szkolenie otwarte pt. „Kreowanie pomysłów na biznes w podmiotach ekonomii społecznej”.

Szkolenie poprowadzą: 

Urszula Podurgiel 

Małgorzata Zając – Karczmarczyk

Termin: 8-9.04.2017 r.

Miejsce 

Folwark Łękuk

Szkolenie skierowane jest do wszystkich osób, w tym działaczy organizacji pozarządowych, które zastanawiają się nad własną działalnością w obszarze ekonomii społecznej. Zapraszamy również osoby, stowarzyszenia, fundacje, grupy nieformalne, które szukają swojej drogi zarobkowej, chciałyby rozpocząć działalność gospodarczą lub chcą się dowiedzieć więcej o ekonomii społecznej. Jeśli szukacie niezależności i rozwoju, chcecie powiązać cele gospodarcze z działalnością na rzecz lokalnej społeczności, to szkolenie pomoże Wam ruszyć z miejsca.

Podczas szkolenia poruszane będą zagadnienia:

  • mój pomysł na biznes
  • pozyskiwanie środków na realizację swoich pomysłów
  • warsztat kreatywności
  • ABC Funduszu Przedsiębiorczości

Kto może wziąć udział? 

Do wzięcia udziału w szkoleniu otwartym zapraszamy osoby, organizacje, fundacje i grupy nieformalne, które chciałyby dowiedzieć się więcej na temat ekonomii społecznej oraz podjąć proces ekonomizacji swojej organizacji.

Szczegółowy opis osób mogących brać udział w szkoleniach otwartych, organizowanych przez OWES w Ełku, określa pkt. IV Regulaminu Świadczenia Usług OWES Ełk. 

Jak się zgłosić?

Prosimy o nadesłanie wypełnionego formularza znajdującego się w załączniku na adres e-mail: kamila.guzewicz@adelfi.pl do dnia 6.04.2017 do godz. 12.00.

Poniżej program i formularz zgłoszeniowy:

program szkolenia 8-9.04

zgloszenie na szkolenie 8-9.04

Comments are closed.