Stypendyści Prezesa Rady Ministrów z powiatu gołdapskiego

W tegorocznej edycji aż 160 uczniów szkół ponadgimnazjalnych z województwa warmińsko- mazurskiego odebrało 16 listopada w Olsztynie stypendia prezesa Rady Ministrów. Wśród nagrodzonych znalazły się dwie uczennice szkół prowadzonych przez powiat gołdapski – Magda Bujnowska z Liceum Ogólnokształcącego im. Jana Pawła II w Gołdapi oraz Karolina Kołodziej z Zespołu Szkół Zawodowych w Gołdapi. Wyróżnieni mają najwyższą średnią ocen w swojej szkole, szczególne uzdolnienia w co najmniej jednej dziedzinie wiedzy.

Uroczyste wręczenie stypendiów odbyło się w urzędzie wojewódzkim w Olsztynie. Znaczenie osiągnięć młodych ludzi podkreślił wicewojewoda Sławomir Sadowski. Stypendyści będą otrzymywać  258 złotych przez 10 miesięcy. Średnia wszystkich ocen nagrodzonych stypendystów z Warmii i Mazur wynosi 5,4.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!!!