Starosta z wizytą w Czerwonym Dworze

W minionym tygodniu, w odpowiedzi na zaproszenie nadleśniczego Mariusza Kimszala starosta gołdapski Andrzej Ciołek odwiedził Nadleśnictwo Czerwony Dwór. W podziękowaniu za zaproszenie starosta wręczył nadleśniczemu upominek przywieziony specjalnie  z powiatu gołdapskiego.

Celem wizyty było zwiedzenie nowej siedziby nadleśnictwa. Na początku września, po około roku prac budynek został oficjalnie oddany do użytku. Starosta wyraził swoje uznanie dla przeprowadzonej modernizacji. Pracownicy mają do dyspozycji 19 pomieszczeń biurowych oraz multimedialną salę konferencyjną. Pomieszczenia są przestronne, klimatyzowane oraz wyposażone w lepsze oświetlenie. Siedziba jest teraz nowoczesna, dobrze wyposażona, a co za tym idzie komfortowa w użytku.

Wszystkim, którzy przyczynili się do zrealizowania tej inwestycji gratulujemy efektu końcowego.