Spotkanie informacyjne w Ełku „Fundusze Europejskie na rozpoczęcie działalności gospodarczej”

Ełk, ulica Grunwaldzka 1

8.01.2020, godz. 10:00 – 12:50

Informacje o spotkaniu

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Ełku zaprasza na bezpłatne spotkanie informacyjne w Ełku „Fundusze Europejskie na rozpoczęcie działalności gospodarczej”. Spotkanie odbędzie się 8 stycznia 2020r. od 10:00 do 12:50 w Wyższej Szkole Finansów i Zarządzania w Białymstoku Filia w Ełku, ul. Grunwaldzka 1.

Warunkiem uczestnictwa w spotkaniu jest przesłanie podpisanego formularza zgłoszeniowego (DOCX 53 KB) na adres Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich w Ełku lpielk@warmia.mazury.pl do 2 stycznia 2020r. do 13:00 i otrzymanie potwierdzenia mailowego od organizatora. Liczba miejsc na spotkanie jest ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń.

Osoby z niepełnosprawnościami prosimy o poinformowanie organizatora o swoich potrzebach. Umożliwi to przygotowanie odpowiedniej pomocy oraz sprawną obsługę spotkania.

Udział w spotkaniu jest bezpłatny, jednak ponosimy koszty jego organizacji nawet za zgłoszone a niewykorzystane miejsca. Dlatego prosimy o poinformowanie o nieobecności na spotkaniu, pomimo wcześniejszej rejestracji i potwierdzenia uczestnictwa. Ta zasada przyczyni się do wydatkowania środków publicznych w sposób celowy i oszczędny.

Dla kogo

Spotkanie skierowane jest do wszystkich osób zainteresowanych założeniem oraz rozwojem działalności gospodarczej.

Program spotkania

• 10:00 – 10:10 Rejestracja uczestników spotkania;
  • 10:10 – 10:30 Wprowadzenie w tematykę spotkania. Przedstawienie oferty Punktów Informacyjnych Funduszy Europejskich;
  • 10:30 – 11.20 Własna firma w EGO – projekt obejmujący powiaty: gołdapski, olecki, ełcki realizowany przez Powiat Gołdapski;
  • 11:20 – 11:30 Przerwa kawowa;
  • 11:30 – 12:20 Oferta Fundacji Wspierania Przedsiębiorczości Regionalnej w Gołdapi – fundusze pożyczkowe na założenie oraz rozwój działalności gospodarczej;
  • 12:20 – 12:50 Podsumowanie spotkania. Pytania i dyskusja.

Organizator spotkania

Lokalny Punkt Informacyjnym Funduszy Europejskich w Ełku

tel.: 87 610 07 77, 87 734 11 10/09
e-mail lpielk@warmia.mazury.pl